Náš tým

S kým se budete potkávat

Celý život mám blízko k dětem a stále se učím, jak jim být nejlepším průvodcem. Jsem máma tří malých dětí, ale také vystudovaná učitelka. Během studií jsem pracovala jako asistentka pedagoga ve 3. třídě ve škole v sociálně vyloučené lokalitě, pak i na běžné ZŠ jako vychovatelka a asistentka pedagoga v 6. třídě. Po škole jsem nastoupila jako průvodce ve 2. a 3. třídě ve Scio škole v Brně. Mimo to jsem asi 9 let učila plavání a přes 10 let jsem vedla děti ve skautském oddíle. Moje děti a tyto všechny zkušenosti mě dovedly k rozhodnutí založit komunitní školu v Břeclavi. Budu mít na starosti pedagogickou koncepci a práci s dětmi. 

Jana Loučková

pedagogika

Jsem máma dvou kluků, mladšího učím třetím rokem doma. Vystudovala jsem technologickou fakultu a kvůli synovi si udělala kurz na asistentku, vychovatelku a pedagoga volného času. Mou vášní jsou přírodní zahrady, ekologické stavitelství a řemeslo. Věnuji se tradičnímu zpracování vlny. Potkáte mě jako druhého průvodce a v rámci družiny.

Magdalena Hetmánková

pedagogika

Jsem maminka úžasného skoro tříletého kloučka, milovnice cizích jazyků, vystudovaná anglistka a romanistka, nyní soukromá lektorka angličtiny a francouzštiny, překladatelka a tlumočnice. Kromě jazykových dovedností, které jsem získávala i častými cestami, mám 12 let praxi v práci s dětmi a mladými lidmi jako organizátorka English Campů a volnočasových klubů. V práci s dětmi se nadále vzdělávám (Výchova bez poražených, Učíme venku, Nevýchova). Ve škole budeme společně s dětmi objevovat krásu angličtiny i její důležitost v běžném životě.

Kristýna Bradová

pedagogika

Jsem máma šestileté holčičky, která mi umožňuje pozorovat úžasný dětský svět a díky které jsem začala vnímat život z mnohem širší perspektivy. Zajímají mě témata osobního rozvoje, lidských emocí, alternativní medicíny, udržitelnosti, ráda trávím čas v přírodě, sportuji a čtu. Pracuji jako účetní, proto se budu starat o chod školy po finanční stránce a jeden den v týdnu s radostí strávím s dětmi jako druhý průvodce. 

Markéta Kokorská

finance

Jsem laktační poradkyně a maminka dvou kluků, v současné době na rodičovské dovolené. S rodinou ráda cestuji, miluji pohyb, tanec, hudbu a komunikaci. Obstarávám webové stránky a facebookový a instagramový profil školy. Se mnou komunikujete také přes e-mail.

Iveta Silnicová

marketing a komunikace

Baví mě život, který si můžu užívat se svými dvěma dětmi. A právě ty mě přivedly k přemýšlení nad tím, jakým způsobem mají poznávat svět. Proto aktivně podporuji vznik komunitní školy. Jsem vystudovaná krajinářská architektka, obdivuji přírodu, bavím se zahradničením a včelařením. Do týmu přináším přírodo-ekologický vhled a podílím se na tvorbě grafiky.

Hana Matějková

grafika

Profesí advokátka a zapsaná mediátorka řeším potřebnou dokumentaci a formality. Jako maminka dvou dětí a nadšená hobby sportovkyně budu radost z pohybu předávat i v naší škole.

Marcela Kurialová

formality

Jsem máma, učitelka na 1. stupni, trenérka atletiky, instruktorka lyžování a in-line bruslí. Absolvovala jsem obory Učitelství pro 1. stupeň a Speciální pedagogika. Mou velkou vášní je divadlo. Svůj volný čas ráda trávím s přáteli, objevuji krásy přírody a toulám se po horách. Myšlenka břeclavské komunitní školy mě nadchla natolik, že jsem se rozhodla být součástí.

Zuzana Chlumecká

pedagogika